вівторок, 15 березня 2016 р.

Служби Інтернету

Зміст навчального матеріалу
1. Електронна пошта; принципи функ­ціонування електронної пошти; елек­тронна адреса; основні елементи листа електронної пошти; протоколи елек­тронної пошти.
2. Електронне листування через веб-інтерфейс; реєстрація поштової скринь­ки; перегляд пошти; створення пові­домлення; правила та етика елек­трон­ного листування;
3. Поштовий клієнт; інтерфейс прог­рами; облікові записи; створення пові­домлення; надсилання повідомлень; отримання повідомлень; відповідь на повідомлення.
  • HTTP (Hyper Text Transfer Protocol) — це протокол передачі гіпертексту. Протокол HTTP використовується при пересиланні Web-сторінок з одного комп'ютера на інший.
  • FTP (File Transfer Protocol) — це протокол передачі файлів зі спеціального файлового сервера на комп'ютер користувача. FTP дає можливість абоненту обмінюватися двійковими і текстовими файлами з будь-яким комп'ютером мережі. Встановивши зв'язок з віддаленим комп'ютером, користувач може скопіювати файл із віддаленого комп'ютера на свій або скопіювати файл зі свого комп'ютера на віддалений.
  • POP (Post Office Protocol) — це стандартний протокол поштового з'єднання. Сервери POP обробляють вхідну пошту, а протокол POP призначений для обробки запитів на отримання пошти від клієнтських поштових програм.
  • SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) — протокол, який задає набір правил для передачі пошти. Сервер SMTP повертає або підтвердження про прийом, або повідомлення про помилку, або запитує додаткову інформацію.
  • Uucp (Unix to Unix Copy Protocol) — це нині застарілий, але все ще застосовується протокол передачі даних, у тому числі для електронної пошти. Цей протокол передбачає використання пакетного способу передачі інформації, при якому спочатку встановлюється з'єднання клієнт-сервер і передається пакет даних, а потім автономно відбувається його обробка, перегляд або підготовка листів.
  • Telnet — це протокол віддаленого доступу. TELNET дає можливість абоненту працювати на будь-який ЕОМ мережі Інтернет, як на своїй власній, тобто запускати програми, змінювати режим роботи і так далі. На практиці можливості лімітуються тим рівнем доступу, який заданий адміністратором віддаленої машини.


Флеш ілюстрація меню Поштового клієнта






Огляд українських та зарубіжних освітніх сайтів


Служби InterNet

Електронна пошта

Електронна пошта. Принципи функціонування електронної пошти (завдання)

Робота з електронною поштою через веб-інтерфейс. Практична робота «Електронне листування через веб-інтерфейс»

Робота з поштовим клієнтом. Практична робота «Електронне листування за допомогою поштового клієнта»

Правила безпеки та етикет електронного листування


Інтерактивне спілкування

/Files/images/interact_spilkuv.JPGМиттєві повідомлення, принципи функціонування служб миттєвих повідомлень

Робота в службах обміну миттєвими повідомленнями.Практична робота «Обмін миттєвими повідомленнями»

Форуми. Реєстрація та участь у обговореннях

Етикет інтерактивного спілкування. Практична робота«Спілкування на форумах та в чатах»

Тематична атестація з теми "Служби Інтернет"


/Files/images/Diski.jpgПрограмні засоби навчального призначення

Програмні засоби, призначені для вивчення профільного предмета

Програмні засоби навчального призначення.

Робота з електронними посібниками, навчальними програмами та мультимедійними курсами.


Навчання в Інтернеті

/Files/images/Дистанц_освита.jpgОгляд українських та зарубіжних освітніх сайтів. Веб-енциклопедії. Інтерактивне дистанційне навчання.

Електронні словники й програми-перекладачі. Форуми перекладачів. Інтерактивні та мультимедійні курси іноземних мов.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Архів блогу